Kredyt Gotówkowy – wybierz cel

kredyt gotówkowy - cel

Chcesz zrealizować plany, marzenia, ale nie masz wystarczającej ilości środków finansowych? Pomyśl o kredycie gotówkowym.

Co to oznacza?  Kredyt gotówkowy to rodzaj kredytu, który możemy otrzymać od banku na dowolny cel. Czyli środki uzyskane z kredytu możemy przeznaczyć realizację dowolnych potrzeb, przykładowo możemy dokonać zakupu nowego telewizora lub pralki, a nawet pojechać na wakacje. Bank nie sprawdza w jaki sposób wykorzystamy środki.

Jeżeli interesuje nas kredyt gotówkowy nie można zapomnieć, że bank dokona analizy naszej zdolności kredytowej. Na temat pisaliśmy tutaj. Bank może dokonać wyliczenia możliwej do uzyskania przez nas kwoty kredytu gotówkowego na podstawie historii rachunku, jeżeli wpływa tam nasze wynagrodzenie. Często procedura otrzymania kredytu nie jest skomplikowana.

Należy pamiętać, że kredyty gotówkowe, mimo że nie opiewają na wysokie kwoty oraz nie musimy definiować celu jak również dokonywać zabezpieczeń w postaci np. hipoteki są najdroższymi rodzajem finansowania. Zazwyczaj są zawierane na krótkie okresy czasu, głównie od roku do dwóch lat.

 

Dodaj komentarz