Kredyt gotówkowy PKO BP

Kredyt gotówkowy PKO BP

Jak znaleźć najlepszą ofertę kredytu gotówkowego dostosowaną do naszych potrzeb, które pomoże zrealizować nasz cel? Sprawdzamy kredyt gotówkowy PKO BP.

Kredyt gotówkowy – jaki cel

Środki z kredytu gotówkowego możemy przeznaczyć na dowolny cel. Bank może zażądać oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Często bank zaoferuje nam także zakup ubezpieczenia spłaty kredytu. Jeżeli skorzystamy z tej oferty prawdopodobnie otrzymamy niższe oprocentowanie jednak trzeba doliczyć koszt ubezpieczenia.

Sprawdź bezpłatnie nasz Kalkulator Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy PKO BP

W ofercie PKO BP znajduje się pożyczka gotówkowa na dowolny cel nawet do wysokości kwoty 120 tys. zł na maksymalny okres 120 miesięcy. Minimalna kwota kredytu to 1 tys. zł. Produkt jest skierowany do nowych klientów oraz do osób przenoszących swoje kredyty i pożyczki do PKO BP. Pożyczkę można otrzymać na podstawie wyciągu z konta, na które wpływa nasze wynagrodzenie z 3 ostatnich miesięcy.

Bank oferuje również szybką pożyczkę gotówkową przez internet POŻYCZKA ONLINE. Maksymalna kwota finansowania to również 10 tys. zł jednak maksymalny okres spłaty to 15 miesięcy. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu oraz za wcześniejszą spłatę. RRSO wynosi 10,47%. Oferta jest skierowana do nowych klientów.

Kredyt gotówkowy PKO BP – warunki

Poniżej sprawdziliśmy warunki kredytu gotówkowego oferowanego przez PKO BP na okres 120 miesięcy (10 lat) dla kwoty 120 tys. zł. Przypomnijmy, iż jest to maksymalny okres udzielenia pożyczki przez internet.

PKO BP oferuje  Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania (RSSO) na poziomie  9,38%.  Miesięczna rata wynosi 1520zł. Natomiast łączna kwota spłaty kredytu, bez wcześniejszych spłat po 10 latach wyniesie 182 411zł.

Sprawdź bezpłatnie nasz Kalkulator Kredytów Gotówkowych.

Bank PKO BP oferuje promocyjne oprocentowanie, gdzie RSSO wynosi tylko 3,44% dla spłaty kredytu w 9 ratach. Co ciekawe nawet dla kwoty 120 tys. zł. Oferta dla nowych klientów.

Kredyt gotówkowy – dokumenty

Składając wniosek o kredyt gotówkowy bank poprosi nas o dokument potwierdzający naszą tożsamość: dowód osobisty lub paszport. Dodatkowo kredytodawca wymaga zaświadczenie potwierdzające wysokości naszych dochodów. Banki przed udzieleniem nam kredytu muszą sprawdzić naszą zdolność kredytową.

Osoby, które są zatrudnione na podstawie umowy o pracę powinny dostarczyć zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wysokości wynagrodzenia.

Jeżeli na rachunek w banku, w którym ubiegamy się o kredyt gotówkowy wpływa nasze wynagrodzenie za pracę bank często nie wymaga zaświadczenia o wysokości zarobków.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą: zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego, dokumenty potwierdzające wysokość przychodów.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Sprawdź bezpłatnie nasz Kalkulator Kredytów Gotówkowych.

5/5 - (4 votes)

Dodaj komentarz