Kredyt gotówkowy mBank

Kredyt gotówkowy mBank

Często nie zwracamy uwagi na reklamy kredytu gotówkowego. Jednak planując większy wydatek gotówkowy zastanawiamy się, który kredyt umożliwi nam realizację celu.  Kredyt gotówkowy w mBank – analiza kluczowych elementów oferty.

Kredyt gotówkowy – cel

Środki z kredytu gotówkowego możemy przeznaczyć na dowolny cel. Banki zazwyczaj nie wymagają zabezpieczenia kredytu gotówkowego jak w przypadku kredytu hipotecznego. Jedynak pożyczkodawca może zażądać oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Powszechną praktyką jest też zakup ubezpieczenia spłaty kredytu przez kredytobiorców. Jeżeli zdecydujemy się ubezpieczyć spłatę kredytu możemy otrzymać lepszą ofertę. Sprawdź inne różnice między kredytem gotówkowym a hipotecznym.

Sprawdź bezpłatnie nasz Kalkulator Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy mBank

mBank oferuje kredyt gotówkowy na dowolny cel, nawet do wysokości kwoty 180 tys. zł na maksymalny okres 120 miesięcy. Minimalna kwota kredytu to 500zł.  Klient może wybrać odpowiadający mu dzień związany z spłaty miesięcznej raty i bezpłatnie można go zmienić. mBank nie pobiera opłat za wcześniejszą spłatę kredytu. Istnieje możliwość również częściowej wcześniejszej spłaty kredytu.

Kredyt gotówkowy mBank – promocja na pierwszy kredyt

mBank oferuje dla nowych Klientów kredyt na preferencyjnych warunkach. Jeżeli jest to Twój pierwszy kredyt można liczyć nawet na kwotę 180 tys. zł brutto. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 9,99%. Promocyjna oferta nie zawiera prowizji za udzielenie kredytu. Koszt kredytu (RSSO) to tylko 10,47%. Jeżeli zdecydujemy się na dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie to oprocentowanie zostanie obniżone o 0,5%. Wówczas koszt kredytu wraz z ubezpieczeniem wyniesie 16,42%.

Jeżeli nie jesteśmy nowym Klientem to mBank też ma ciekawą propozycję. W zależności od parametrów oprocentowanie kredytu może zostać obniżone aż do 5,99%. Maksymalne oprocentowanie to 9,99%. Dodatkowo zostanie pobrana prowizja, której wysokość minimalna to 5,99% kwoty kredytu.

Sprawdź bezpłatnie nasz Kalkulator Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy mBank – warunki

Poniżej sprawdziliśmy warunki kredytu gotówkowego oferowanego przez mBank na okres 120 miesięcy (10 lat) dla kwoty 150 tys. zł.

mBank oferuje oprocentowanie nominalne w skali roku, które wynosi 87,99% co daje nam Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania (RSSO) na poziomie  12,61%.  Miesięczna rata wynosi 2146zł.

Jeżeli zdecydujemy się na zakup ubezpieczenia to RSSO, przy takich samych warunkach, wyniesie 19,62%.

Jeśli nie korzystaliśmy jeszcze z kredytu gotówkowego w mBank to RSSO będzie niższe i wyniesie 10,46%. Natomiast oferta wraz z ubezpieczeniem RSSO 16,42%. Jak widać brak prowizji nieznacznie obniży koszt kredytu.

Sprawdź bezpłatnie nasz Kalkulator Kredytów Gotówkowych.

Kredyt gotówkowy mBank- dokumenty

Jeżeli poszukujesz kredytu to przy składaniu wniosku o kredyt gotówkowy warto wiedzieć jakie dokumenty należy przygotować.

Bank wymaga dokument potwierdzający naszą tożsamość, czyli dowód osobisty lub paszport. Dodatkowo kredytodawca wymaga zaświadczenie potwierdzające wysokości naszych dochodów. Banki przed udzieleniem nam kredytu muszą sprawdzić naszą zdolność kredytową.

Jeżeli na rachunek w banku, w którym ubiegamy się o kredyt gotówkowy wpływa nasze wynagrodzenie za pracę bank często nie wymaga zaświadczenia o wysokości zarobków.

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą oprócz wpływów co miesięcznych dodatkowo powinny dostarczyć zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami wobec ZUS oraz US.

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej ofert sprawdź bezpłatnie nasz Kalkulator Kredytów Gotówkowych.

 

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz